O Mnie 2017-11-14T22:18:43+00:00

O MNIE

Katarzyna Kobiela – stylistka, trener dress codu oraz etykiety biznesu, konsultant w zakresie doradztwa personalnego, personal shopper. Prelegentka na konferencjach, autorka artykułów o tematyce modowej i biznesowej.

Łącząc kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w branży modowej, będąc aktywnym doradcą z zakresu stylizacji posiada wysoko cenione umiejętności, które zapewniają jej klientom rozwój w zakresie wizerunku zarówno biznesowego jak i codziennego. Hołduje powiedzeniu Coco Chanel:

„Jeżeli rodzisz się bez skrzydeł, nie przeszkadzaj im wyrosnąć”

Wierzy, że każdy może się nauczyć ubierać poprawnie. To kwestia znajomości swojej sylwetki oraz stosowania cenionego w każdej dziedzinie umiaru.

Moja praca to ogromna pasja, poparta doświadczeniem i wiedzą zdobytą podczas wielu szkoleń i kursów. Prowadzę szkolenia z stylizacji, dress-codu oraz etykiety biznesu.  Współpracuję z Akademią Marki z Klasą jako ekspert ds. stylizacji w obszarze wizerunku marki, ze Szkołą Stylu i Wdzięku „Wysoka Szpilka” oraz z Mistrzynią  Świata Fitness Aleksandrą Kobielak jako koordynator projektu WFF-WBBF Grand Prix w kulturystyce i fitness.

Jako stylistka biorę udział w sesjach zdjęciowych tworząc stylizacje  do sesji oraz  gazet.W pracy kieruję się dewizą, że zawsze trzeba pozostawać w zgodzie ze sobą i szanować własny komfort bycia. Nie pracuję na schematach. Unikam pułapki ubrania klienta w moją „wizję”. Biorę pod uwagę wykonywany zawód, przyzwyczajenia, preferencje i szukam kompromisu. Każdy człowiek jest inny, wyjątkowy, dlatego ma własne potrzeby znalezienia autentyczności w wizerunku. Przekonuję swoją pracą, ze odpowiedni spójny wizerunek buduje autorytet, dodaje pewności siebie, pomaga w kontaktach towarzyskich oraz biznesowych. Daje możliwość wyrażania siebie na swój własny, indywidualny sposób i pomaga w osiąganiu celów.

Moją pasją jest moda, jazda konna, taniec oraz muzyka.  Jestem niepoprawną optymistką, znajdującą pozytywne strony w każdej sytuacji.

Katarzyna Kobiela

Odpowiedni Wizerunek

Buduje autorytet i wiarygodność, pomagając jednocześnie w kontaktach biznesowych, nieodpowiedni – potrafi przekreślić karierę i sprawić, że przez długie lata będziemy źle kojarzeni. Znane przysłowie „nie szata zdobi człowieka” nie sprawdza się w biznesie, w który wygląd zewnętrzny wzmacnia efektywność zawodową i biznesową oraz nierzadko jest czynnikiem decydującym o naszym „być albo nie być”.