VI Akademia Law Business Quality

W dniach 3-5 grudnia 2016 r w cudownej przestrzeni Hotelu Szafir odbyła się VI edycja Akademii Low Business Quality. W spotkaniu wzięło udział ponad 20 wyjątkowych kobiet oraz 6 prelegentów.  To były trzy dni wypełnione dobrą energią, wiedzą, inspiracją i solidnym coachingiem.

W roli prowadzących: Ilona Adamska, Katarzyna Kobiela, Barbara Lech, Katarzyna Krajewska Turyczyn, Tomasz Słodki i Kasia Malinowska.

„“Akademia Law Business Quality” to spotkania motywacyjne z kobietami, które chcą zmienić swoje życie na lepsze. Które chcą osiągnąć sukces, poznać tajniki uczciwego biznesu. Akademia jest także inicjatywą skierowaną do kobiet aktywnych. Kobiet, które chcą się wciąż rozwijać.

Spotkania kierowane są zarówno do Pań z ugruntowaną pozycją zawodową, jak i dla tych na początku swojej ścieżki do sukcesu. Nasza społeczność ma dawać inspirację, pomagać w nawiązywaniu kontaktów, dostarczać nowe pomysły i uczyć tego, jak funkcjonować w trudnym świecie biznesu. Spotkania w ramach Akademii to także panele dyskusyjne z najlepszymi praktykami biznesu a jednocześnie wspaniałymi, wartościowymi ludźmi, godnymi naśladowania”

http://magazynlbq.pl/program-vi-weekendowej-akademii-law-business-quality/

http://magazynlbq.pl/6-akademia-law-business-quality-za-nami/

http://magazynlbq.pl/co-o-vi-akademii-law-business-quality-sadza-uczestniczki/

 

 

 

2017-11-14T15:28:03+00:00